DIUMENGE 15

Carrer Blai (davant de la biblioteca)
CASTELLERS DEL POBLE-SEC
12.00 h Diada castellera
Colles participants: castellers de Lleida, castellers de Castellar del Vallès i castellers del Poble-sec

Plaça del Sortidor
AGRUPAMENT ESCOLTA I GUIES BADEN POWELL
11.00 h Activitats per a infants: pintacares, cançons i danses, jocs de cau, taller de xapes

CASTELLERS DEL POBLE-SEC
15.00 h El dinar de les colles participants
17.00 h Festa aniversari bandarra

AMICS DE LA PLAÇA SANTA MADRONA
14:00 h Balls folklòrics llatins amb l’Assoc. cultural xilena Neruda

AMICS DE LA SARDANA DEL POBLE-SEC
19.00 h Ballada de sardanes

Plaça del Sortidor
DIABLES DEL POBLE-SEC
19.00 h 23a Diada infantil Fills de Satan
20.00 h Tabalada de plaça del Sortidor a plaça de les Navas

Plaça Navas
AVV PLAÇA NAVAS
18.00 h Festa de l’escuma

DIABLES DEL POBLE-SEC
21.00 h
Correfoc de Diablons (correfoc infantil amb els Diablons. Colla convidada Trapelles de Sant Antoni). Recorregut: de plaça Navas a la plaça Santa Madrona.

Carrer Blai, 8
KOSKA TAVERNA
8è Cicle de música Koska Taverna
20.00 h Jazz en viu Reunion Three(Jazz Standards)
Musicos:  Pere Loewe (contrabajo), Kike Angulo (guitarra) y Gerard Nieto (teclado).

Carrer Mata - Piquer
PENYA BLAUGRANA LES 3 XEMENEIES
11.30 h Cercavila Societat Coral els Moderns del Poble-sec
12.15 h Festa de l’escuma
13.30 h Aperitiu popular
14.30 h Dinar de carmanyola
16.30 h Actuació infantil a càrrec de Soni com soni
19.00 h Havaneres a càrrec del grup Port Vell amb rom cremat

Carrer Nou de la Rambla – Passeig de Montjuïc
ASSOC. Cultural OKNO i PORTAROJA
12.00 h Vermut flamenc
14.00 h Paella popular
16.00 h Activitats en famílies
18.00 h Programació musical

Plaça Margarida Xirgu
Art & COOP
18.00 h Dansa al carrer

Pista Poliesportiva Les Tres Xemeneies
ASSOC. EL TROC
*10.00 h
XII trobada de Plaques de Cava,Taps Corona i Col.leccionisme

Aquest any el motiu de la trobada és l'entitat Foment Excursionista de Barcelona

Veniu amb el vostre material repetit (plaques de cava, punts de llibre....)

Jardins de Fabià Puigserver
Arte Y Conciencia

*11:00   Kinderatak  *  Taller de cocina para niños  * Fem paella
*14:00   Paellada & Vinilos *  DJ´s Javi Navinés
*21:00   Mandala experience *  Concierto  *  Fusión 
*22:00   Cinema al parc  *  What the health *  Documental Salud 

Avinguda  del Paral.lel, 97
AMSDVC

*jornades de portes obertes

*exposicio de pintures fetes durant el curs, al teatre representacio de una obra curta i actuacions de sevillanes, balls i country. 

*canvis en la programació 
Plaça Santa Madrona
*anul·lat
ASSOC. DE CRIANÇA RESPECTUOSA LA RAUIXETA
12.00 h Espectacle infantil “Érase una vez”
13.00 h Botifarrada popular
15.30 h Taller de plàstica familiar “Pintamos y jugamos”